Miejsce Pełne Szczęścia

Ekskluzywna strefa dla kobiet wyjątkowych, w której znajdą inspirację oraz możliwość osobistego rozwoju. Dla kobiet, które zechcą wraz ze mną budować krąg, aby wzmacniać samoświadomość, akceptację i zaufanie do samych siebie, aby tworzyć dobre relacje z samą sobą oraz z innymi kobietami.
Współczesny świat potrzebuje takich kobiet - kobiet, które zbudują nowy porządek oparty na miłości, prawdzie i współpracy. Potrzebuje wojowniczek, ale szczęśliwych.
Zapraszam na spotkania w kręgu kobiet:
Spotkania z fiołkami w tle

Brygida Beck

SZCZĘŚCIE to piękne słowo, ale dla każdego może znaczyć coś zupełnie innego.
Musimy uświadomić sobie, że aby być szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia trzeba tego chcieć i trzeba się tego wciąż uczyć.
Jestem przekonana, że do szczęścia potrzebni są nam też inni szczęśliwi ludzie, piękne rzeczy dookoła, zdrowie oraz wydarzenia, które nas uszczęśliwiają.

Jako kobieta szczęśliwa chciałabym za pomocą tej strony dzielić się szczęściem, pięknie opisanym przez Alberta Schweitzera – lekarza, muzykologa, filozofa, laureata Pokojowej Nagrody Nobla, który powiedział: SZCZĘŚCIE TO JEDYNA RZECZ, KTÓRA SIĘ MNOŻY, KIEDY SIĘ JĄ DZIELI".
Może na tej właśnie stronie znajdziecie dla siebie coś co Was uszczęśliwi - piękny obraz, grafikę, biżuterię, ciekawą książkę lub inne piękne rzeczy, które są tu dostępne.Będę również przedstawiać ciekawych ludzi, którzy do powstawania pięknych rzeczy się przyczyniają, będę pisać i mówić o tym co do szczęścia jest nam potrzebne.
Aktualnie w Miejscu Pełnym Szczęścia dominują fiołki i kolor fiołkowy. Jest to związane z realizowanym projektem "Teraźniejszość inspirowana postacią Śląskiego Kopciuszka". Zapraszam. Niech "MIEJSCE PEŁNE SZCZĘŚCIA" rozkwita i uszczęśliwia.

Zapraszam
Brygida Beck