Spinki do mankietów Dysk

1 296,00 zł
Brutto Czas realizacji - do 21 dni od daty dokonania wpłaty

Romantyczny model spinek do mankietów „Dysk”, oparty jest na eleganckiej i klasycznej formie koła. Bryła jest lekko wypukła, aby zwiększyć odbicie światła na powierzchni. Subtelności dodają oprawione na całym obwodzie koła małe ametysty, migoczące przy każdym ruchu ręki.

Wymiary: średnica 18mm
Materiał: srebro pr. 925 rodowane
Ilość

Kolekcja biżuterii „Pan G” jest inspirowana postacią Carla Godulli tzw. „śląskiego króla cynku”. Karol Godula był wybitnym przedsiębiorcą i innowatorem żyjącym na przełomie XVIII i XIX w. Dzięki własnej pracy i inwestycjom zgromadził ogromny majątek szacowany na ok. 2 miliony talarów (średnia pensja wynosiła wówczas 300 talarów rocznie). Do stworzenia kolekcji zostały wybrane motywy romantyczne oraz minimalistyczne, odwzorowujące zarówno wizerunek twardego negocjatora oraz uważnego mentora, którym był K.Godula. Kolekcja „Godula” jest też powiązana i uzupełnia kolekcję „Violet” dedykowaną postaci hrabiny Joanny Schaffgotch, której życie na zawsze odmienił Carl Godulla, kiedy zaopiekował się nią jak była jeszcze kilkuletnim dzieckiem. Ulubionym kwiatem hrabiny były fiołki wonne o charakterystycznej, fioletowej barwie. W kolekcji użyto więc kamieni o barwie fioletowej - ametystów.

Biżuteria jest wykonywana ręcznie na zamówienie firmy BB-Blue sp. z o.o., która utworzyła "Miejsce Pełne Szczęścia".
BB-Blue sp. z o.o. jest wyłącznym Dystrybutorem kolekcji „Violet" i "Pan G”, a do każdego egzemplarza jest dołączony certyfikat oryginalności potwierdzający wykonanie produktu w pracowni „RYBIANNA”.

Szczegóły produktu

10 Przedmioty