Spinki do mankietów Mozaika

996,00 zł
Brutto Czas realizacji - do 21 dni od daty dokonania wpłaty

Model „Mozaika” jest najbardziej luksusowym modelem w kolekcji. Siatka przecinających się linii utworzyła artystyczny rysunek złotej mozaiki. Linie mają zmienną grubość, różne położenie i długość, występuje wielość różnych elementów. Tworzą one uporządkowaną i dokładnie zaplanowaną kompozycję zainspirowaną układem elementów konstrukcyjnych górniczej wieży szybowej. Geometryczna, minimalistyczna forma, która emanuje złotym blaskiem i dekoracyjnością.

Materiał: srebro pr. 925 złocone 24K
Wymiary: 18x18mm

 


Ilość

Kolekcja biżuterii „Pan G” jest inspirowana postacią Carla Godulli tzw. „śląskiego króla cynku”. Karol Godula był wybitnym przedsiębiorcą i innowatorem żyjącym na przełomie XVIII i XIX w. Dzięki własnej pracy i inwestycjom zgromadził ogromny majątek szacowany na ok. 2 miliony talarów (średnia pensja wynosiła wówczas 300 talarów rocznie). Do stworzenia kolekcji zostały wybrane motywy romantyczne oraz minimalistyczne, odwzorowujące zarówno wizerunek twardego negocjatora oraz uważnego mentora, którym był K.Godula. Kolekcja „Godula” jest też powiązana i uzupełnia kolekcję „Violet” dedykowaną postaci hrabiny Joanny Schaffgotch, której życie na zawsze odmienił Carl Godulla, kiedy zaopiekował się nią jak była jeszcze kilkuletnim dzieckiem. Ulubionym kwiatem hrabiny były fiołki wonne o charakterystycznej, fioletowej barwie. W kolekcji użyto więc kamieni o barwie fioletowej - ametystów.

Biżuteria jest wykonywana ręcznie na zamówienie firmy BB-Blue sp. z o.o., która utworzyła "Miejsce Pełne Szczęścia".
BB-Blue sp. z o.o. jest wyłącznym Dystrybutorem kolekcji „Violet" i "Pan G”, a do każdego egzemplarza jest dołączony certyfikat oryginalności potwierdzający wykonanie produktu w pracowni „RYBIANNA”.

Szczegóły produktu

10 Przedmioty