Naszyjnik Violet Heart

606,00 zł
Brutto Czas realizacji - do 21 dni od daty dokonania wpłaty

Model „Violet Heart” jest zainspirowany liśćmi fiołka wonnego, w fazie wzrostu kiedy przypominają serca. Ich kształt został odwzorowany w dekorze naszyjnika. Asymetryczne ułożenie oraz mocowanie elementu dekoracyjnego wysmukla optycznie dekolt.

Wymiary: dł. 42cm
Materiał: srebro pr. 925 rodowane, ametysty naturalne
Na specjalne zamówienie możliwość wykonania wersji pozłacanej:
Materiał: srebro pr. 925 złocone 24K, ametysty naturalne - cena 816 zł
Zamówienia wersji pozłacanej prosimy składać drogą mailową: info@miejscepelneszczescia.pl
Ilość

Kolekcja biżuterii „Violet” inspirowana jest postacią hrabiny Joanny von Schomberg-Godulla, po mężu von Schaffgotsch  (Joanna Gryzik) tzw. „Śląskim Kopciuszkiem” żyjącą na przełomie wieków XIX i XX. Kobieta ta wywarła ogromny wpływ na lokalną historię i życie wielu osób. Jedną z cech z jakich zasłynęła, była inteligencja i przedsiębiorczość, którą wykazała się prowadząc działalność przemysłową związaną z Górnym Śląskiem. Obraz skutecznej bizneswoman posiada też subtelne odcienie, pokazujące, że również silne jednostki potrafią zachwycić się pięknem świata. Obraz hrabiny nierozłącznie łączy się z fiołkami, delikatnymi, wonnymi kwiatami, którymi otaczała się całe życie. Te trzy motywy - epoka, branża przemysłowa oraz ulubiony kwiat stanowiły źródło inspiracji dla kolekcji „Violet”.

Biżuteria jest wykonywana ręcznie na zamówienie firmy BB-Blue sp. z o.o., która utworzyła "Miejsce Pełne Szczęścia".
BB-Blue sp. z o.o. jest wyłącznym Dystrybutorem kolekcji „Violet" i "Pan G”, a do każdego egzemplarza jest dołączony certyfikat oryginalności potwierdzający wykonanie produktu w pracowni „RYBIANNA”.

Szczegóły produktu

9 Przedmioty