Kolczyki Lovely Violet

1 106,00 zł
Brutto Czas realizacji - do 21 dni od daty dokonania wpłaty

Model „Lovely Violet” jest odwzorowaniem kwiatu fiołka wonnego. Forma jest minimalistyczna, ale zawiera najbardziej charakterystyczne cechy kwiatu, takie jak m.in. liczba płatków, ich ułożenie, kształt oraz wcięcie w dolnym, centralnym płatku. Zastosowany kamień naturalnego ametystu ma z kolei barwę fioletową, najczęściej spotykaną i kojarzoną z fiołkiem wonnym. Kolczyki są asymetryczne - jeden ma postać fiołka, drugi jest okrągłą formą, wysadzaną ametystami.

Wymiary: kolczyk okrągły śr. 9mm, kolczyk kwiat ok. 7x15mm
Materiał: srebro pr. 925 rodowane, ametysty naturalne
Na specjalne zamówienie możliwość wykonania wersji pozłacanej:
Materiał: srebro pr. 925 złocone 24K, ametysty naturalne w cenie 806 PLN
Zamówienia wersji pozłacanej prosimy składać drogą mailową: sekretariat@bb-med.pl

Ilość

Kolekcja biżuterii „Violet” inspirowana jest postacią hrabiny Joanny von Schomberg-Godulla, po mężu von Schaffgotsch  (Joanna Gryzik) tzw. „Śląskim Kopciuszkiem” żyjącą na przełomie wieków XIX i XX. Kobieta ta wywarła ogromny wpływ na lokalną historię i życie wielu osób. Jedną z cech z jakich zasłynęła, była inteligencja i przedsiębiorczość, którą wykazała się prowadząc działalność przemysłową związaną z Górnym Śląskiem. Obraz skutecznej bizneswoman posiada też subtelne odcienie, pokazujące, że również silne jednostki potrafią zachwycić się pięknem świata. Obraz hrabiny nierozłącznie łączy się z fiołkami, delikatnymi, wonnymi kwiatami, którymi otaczała się całe życie. Te trzy motywy - epoka, branża przemysłowa oraz ulubiony kwiat stanowiły źródło inspiracji dla kolekcji „Violet”.

Biżuteria jest wykonywana ręcznie na zamówienie firmy BB-Blue sp. z o.o., która utworzyła "Miejsce Pełne Szczęścia".
BB-Blue sp. z o.o. jest wyłącznym Dystrybutorem kolekcji „Violet" i "Pan G”, a do każdego egzemplarza jest dołączony certyfikat oryginalności potwierdzający wykonanie produktu w pracowni „RYBIANNA”.

Szczegóły produktu

10 Przedmioty