Kolczyki Fiolet Long

1 466,00 zł
Brutto Czas realizacji - do 21 dni od daty dokonania wpłaty

Projekt „Violet Long” jest odwzorowaniem płatka kwiatu fiołka. Ma ażurową formę, symetryczny kształt i jest delikatnie wywinięty na dole, sprawiając wrażenie, że „obejmuje” płatek ucha. Elementem ozdobnym są ametysty oprawione po całym obrysie elementu dekoracyjnego. Dekor kolczyka przechodzi w łańcuszek z
zaobloną, gładką końcówką, która ułatwia zakładanie kolczyka, który po prostu przeciąga się przez dziurkę w uchu.
Zamierzeniem jest, aby kolczyk połyskiwał przy każdym ruchu, odbijając światło od swobodnie zwisających łańcuszków.

Materiał: srebro pr. 925 rodowane, ametysty naturalne Wymiary: dł. 9 cm

Ilość

Kolekcja biżuterii „Violet” inspirowana jest postacią hrabiny Joanny von Schomberg-Godulla, po mężu von Schaffgotsch  (Joanna Gryzik) tzw. „Śląskim Kopciuszkiem” żyjącą na przełomie wieków XIX i XX. Kobieta ta wywarła ogromny wpływ na lokalną historię i życie wielu osób. Jedną z cech z jakich zasłynęła, była inteligencja i przedsiębiorczość, którą wykazała się prowadząc działalność przemysłową związaną z Górnym Śląskiem. Obraz skutecznej bizneswoman posiada też subtelne odcienie, pokazujące, że również silne jednostki potrafią zachwycić się pięknem świata. Obraz hrabiny nierozłącznie łączy się z fiołkami, delikatnymi, wonnymi kwiatami, którymi otaczała się całe życie. Te trzy motywy - epoka, branża przemysłowa oraz ulubiony kwiat stanowiły źródło inspiracji dla kolekcji „Violet”.

Biżuteria jest wykonywana ręcznie na zamówienie firmy BB-Blue sp. z o.o., która utworzyła "Miejsce Pełne Szczęścia".
BB-Blue sp. z o.o. jest wyłącznym Dystrybutorem kolekcji „Violet" i "Pan G”, a do każdego egzemplarza jest dołączony certyfikat oryginalności potwierdzający wykonanie produktu w pracowni „RYBIANNA”.

Szczegóły produktu

10 Przedmioty